Silvercim

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Not: El İşçiliği Ürünlerin iadesi olmamaktadır. Ancak onarım ve tekrar düzenleme isteyebilirsiniz.

Whatsapp Destek 0538 485 30 65

 Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız özel tasarımlar ve El İşi Alyanslar Hariç…   Tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle, sonradan modeli beğenmeme gibi durumlarda değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır. 

– Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

– Ürüne herhangi bir hasar vermeden göndermelisiniz.

– Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

– Değişim formunu doldurmalısınız.

* İsim yazılı modellerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI

Soru: İade koşullarından kaç gün içerisinde faydalanılabilir?

Yanıt: Ürün kullanılmadığı ve deforme olmadığı sürece teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.  İade İşlemine başlamadan önce lütfen iletişim kanallarımızla bizimle iletişime geçip iade etmek istediğinizi belirtip ardından ürüne ait fatura , kutusu , aksesuarları ve iade nedenini belirten bir not ile birlikte Mng Kargo ile Tarafımıza Karşı ödemeli olarak göndermenizdir.Not: El İşçiliği Ürünlerin iadesi olmamaktadır.

Soru: İade durumunda kargo masrafını kim ödüyor? Müşteri mi yoksa ürün/hizmet sağlayıcısı mı?

Yanıt: Bizden kaynaklanan durumda kargo ücreti tarafımıza aittir, sizin ürünü beğenmemeniz durumunda değişim ve iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.

Soru: Geri iade sürecini başlatacak ilk aşama nedir? E-mail, telefon, online bir anket doldurulması mı? E-mail ve telefon ise hangi e-mail ve telefon numarası?

Yanıt: İlk Aşama olarak  WhatsApp iletişim kanalımız 0538 485 3065 (destek@silvercim.net)Nolu Numaradan Bizlere Ulaşıp Geri İade Sürecini Hızlı Bir Şekilde Başlatabilirsiniz.

Soru:  Hatalı üretilmiş, bozuk, defolu ürünler için geri iade politikası nedir?

Yanıt: Ürünün tamir edilmesini , Ürünün Yenisi ile Değiştirilmesini

Bu Süreç İçerisinde Kargo Bedeli Firmamıza Aittir.  İrtibat Numaralarından Tarafımıza Ulaşıp Değişim , Tamir Yada İade İşlemini başlatabilirsiniz.Not: El İşçiliği Ürünlerin iadesi olmamaktadır.

Soru:  Bozuk ya da hatalı olmayan, fakat müşterinin fikrini değiştirdiği ürünle ilgili iade politikalarınız nelerdir?

Yanıt: Ürün kullanılmadığı ve deforme olmadığı sürece teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Bu süreçte kargo bedeli hesabınızdan düşülüp geriye kalan ücret hesabınıza yatırılır. Not: El İşçiliği Ürünlerin iadesi olmamaktadır.    bizimle iletişime geçip iade etmek istediğinizi belirtip ardından ürüne ait fatura , kutusu , aksesuarları ve iade nedenini belirten bir not ile birlikte Mng Kargo ile Tarafımıza Karşı ödemeli olarak göndermenizdir.